Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konkurs o stypendia naukowe w ramach programu strategicznego IDUJ 2021/22

W ramach programu strategicznego IDUJ, od dnia 21 marca 2022 r. rusza elektroniczny nabór wniosków w konkursie o stypendia naukowe za bieżący rok akademicki. Konkurs adresowany jest do studentów I stopnia (rok 1 i 2) oraz II stopnia (rok 1 i 2) studiujących na naszym Wydziale na kierunkach:
  • Fizyka,
  • Zaawansowane Materiały i Nanotechnologia,
  • Fizyka dla Firm,
  • Biofizyka,
  • Astronomia,
  • Astrofizyka i Kosmologia,
  • Informatyka Stosowana oraz
  • Informatyka Gier Komputerowych.
Wnioski należy składać poprzez stronę https://strefaid.uj.edu.pl - zakładka Wnioski stypendialne. Strona zawiera również regulamin konkursu oraz dodatkowe informacje dotyczące składania wniosków.
Koordynatorem Wydziałowym konkursu jest Pan dr hab. Szymon Godlewski, prof. UJ (szymon.godlewski@uj.edu.pl), do którego należy kierować wszelkie pytania drogą elektroniczną.
 

Listy rankingowe

Listy rankingowe ubiegających się o stypendium naukowe dla studentów na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ w programie strategicznym Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim w roku akademickim 2021/2022.

Osoby rekomendowane przez Wydziałową Komisję Rekrutacyjną (WKR) do otrzymania stypendium oznaczone są w listach rankingowych czcionką pogrubioną.

Zgodnie z Regulaminem od decyzji przysługuje odwołanie w terminie wydłużonym przez WKR z uwagi na okres świąteczny do dnia 21.04.2022 do godziny 15:30. 

Termin publikacji ostatecznej listy stypendystów został przez WKR przesunięty na dzień 26.04.2022.

Listy

Lista stypendystów

Lista stypendystów wyłonionych w konkursie o stypendia naukowe dla studentów na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ w programie strategicznym Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim w roku akademickim 2021/2022
Zobacz video galerię