Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kierownicy Studiów I i II stopnia

Kierownik studiów dla kierunku Zaawansowane Materiały i Nanotechnologia

dr hab. Michał Rams, prof. UJ

Telefon: 12 664 4515 
E-mail: m.rams@uj.edu.pl​

Przyjmuje:
wtorek 14:30-15:00
piątek 12:00-13:00
pok. D-1-53

Dodatkowe informacje na stronie Kierownika studiów:
http://www.zinm.if.uj.edu.pl/studia-zmin-informacje

Kierownik studiów dla kierunku Informatyka (studia stacjonarne)

dr Katarzyna Grzesiak-Kopeć 

E-mail: katarzyna.grzesiak-kopec@uj.edu.pl

Przyjmuje:
poniedziałek  12:30-13:30
czwartek 10:30-11:30
pokój C-2-18

Kierownik studiów dla kierunku Astronomia

dr hab. Sebastian Szybka

Telefon: 12 623 8658

Przyjmuje w Obserwatorium Astronomicznym UJ:
wtorek 10:00 - 12:00 (Rotunda, p. 2)
piątek 12:00 - 12:00 (Rotunda, p. 2)

Kierownik Studiów Matematyczno-Przyrodniczych

Prof. dr hab. Romuald Janik

Telefon: 12 664 4824
E-mail: romuald.janik@uj.edu.pl

Kierownik studiów dla kierunku Fizyka

dr hab. Patryk Mach

Telefon: 12 664 4575
E-mail: patryk.mach@uj.edu.pl
ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 11, 30-348 Kraków

Kierownik studiów dla kierunku Biofizyka

dr hab. Zenon Rajfur, prof. UJ

Telefon: 12 664 4688
E-mail: zenon.rajfur@uj.edu.pl


Przyjmuje: 
wtorek 12.00 - 13.00
czwartek 10.30 - 11.00
pok. D-1-29

Kierownik studiów dla kierunku Astrofizyka i kosmologia

dr hab. Andrzej Odrzywołek

Telefon: 12 664 4804
E-mail: andrzej.odrzywolek@uj.edu.pl

pok. D-2-17

Kierownik studiów stacjonarnych informatyki (produkcja gier wideo)

dr hab. Paweł Węgrzyn

E-mail: pawel.wegrzyn@uj.edu.pl

Kierownik studiów niestacjonarnych informatyki stosowanej

dr Anna Sochocka

E-mail: anna.sochocka@uj.edu.pl

Kierownik studiów dla kierunku Fizyka dla firm

Dr Anna Majcher-Fitas 

tel. 12 664 4766
e-mail: anna.majcher@uj.edu.pl