Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kierownicy Studiów I i II stopnia

Kierownik studiów dla kierunku Zaawansowane Materiały i Nanotechnologia

dr hab. Michał Rams, prof. UJ

Telefon: 12 664 4515 
E-mail: m.rams@uj.edu.pl​

Przyjmuje:
wtorek 14:30-15:00
piątek 12:00-13:00
pok. D-1-53

Dodatkowe informacje na stronie Kierownika studiów:
http://www.zinm.if.uj.edu.pl/studia-zmin-informacje

Kierownik studiów stacjonarnych dla kierunku Informatyka Stosowana

dr Katarzyna Grzesiak-Kopeć 

E-mail: katarzyna.grzesiak-kopec@uj.edu.pl

Przyjmuje:
poniedziałek 12:30-13:30
czwartek 10:30-11:30
pokój C-2-18

Kierownik studiów niestacjonarnych dla kierunku Informatyka Stosowana

Kierownik studiów dla kierunku Astronomia

dr hab. Sebastian Szybka, prof. UJ

Telefon: 12 623 8640 (OA), 12 664 4715 (IF)
E-mail: sebastian.szybka@uj.edu.pl

Przyjmuje:
Piątek 1100 - 1200, Nowy Budynek 15, ul. Orla 171, OA UJ

Można kontaktować się również za pośrednictwem aplikacji TEAMS.

Kierownik Studiów Matematyczno-Przyrodniczych

Prof. dr hab. Romuald Janik

Telefon: 12 664 4824
E-mail: romuald.janik@uj.edu.pl

Kierownik studiów dla kierunku Fizyka

dr hab. Patryk Mach

Telefon: 12 664 4575
E-mail: patryk.mach@uj.edu.pl
ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 11, 30-348 Kraków

Kierownik studiów dla kierunku Biofizyka

dr hab. Zenon Rajfur, prof. UJ

Telefon: 12 664 4688
E-mail: zenon.rajfur@uj.edu.pl


Przyjmuje: 
wtorek 12.00 - 13.00
czwartek 10.30 - 11.00
pok. D-1-29

Kierownik studiów dla kierunku Fizyka dla Firm

Dr Anna Majcher-Fitas 

tel. 12 664 4766
e-mail: anna.majcher@uj.edu.pl

Kierownik studiów dla kierunku Astrofizyka i Kosmologia

dr hab. Andrzej Odrzywołek

Telefon: 12 664 4804
E-mail: andrzej.odrzywolek@uj.edu.pl

pok. D-2-17

Kierownik studiów stacjonarnych Informatyki Gier Komputerowych

dr hab. Paweł Węgrzyn

E-mail: pawel.wegrzyn@uj.edu.pl

Kierownik studiów niestacjonarnych Informatyka Gier Komputerowych

dr Anna Sochocka

E-mail: anna.sochocka@uj.edu.pl