Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Oferta pracy dla studenta w projekcie NCN "Spontaniczny rozpad małych ciał Układu Słonecznego"

Praca badawcza w zespole Michała Drahusa w charakterze współwykonawcy projektu NCN Spontaniczny rozpad małych ciał Układu Słonecznego (grant SONATA BIS 6 nr 2016/22/E/ST9/00109).

Zatrudniona osoba zajmie się analizą zdjęć wykonanych przez instrument SWAN na sondzie kosmicznej SOHO w poszukiwaniu międzygwiazdowych obiektów 1I/‘Oumuamua i 2I/Borisov oraz interpretacją uzyskanych wyników przy pomocy prostego modelu. (Decyzją kierownika projektu, badania obiektów międzygwiazdowych zostały włączone do planu badawczego projektu.)

Termin składania ofert: 9 grudnia 2022 r., godz. 12:00

Forma składania ofert: pocztą elektroniczną na adresy Drahus@oa.uj.edu.pl oraz Michal.Drahus@uj.edu.pl (obydwa jednocześnie)

Warunki zatrudnienia: Przyjęta osoba otrzyma stypendium naukowe ze środków projektu w wysokości 3000 zł miesięcznie, wypłacane przez okres 6 miesięcy. Stypendium to można łączyć z innymi źródłami dochodu na zasadach określonych w opracowaniu NCN. W szczególności możliwe jest równoczesne pobieranie stypendium wypłacanego z własnych środków uczelni, o ile nie zabraniają tego odrębne przepisy.

Zobacz pełne ogłoszenie

English version