Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Warsztaty z fizyki

Spotkania w ramach Warsztatów z Fizyki adresowane są do uczniów zainteresowanych fizyką w wymiarze przekraczającym program szkolny. Zaproszenie skierowane jest zarówno do potencjalnych uczestników wszelkiego rodzaju konkursów z fizyki, jak i do uczniów szczególnie zainteresowanych konkretnymi zagadnieniami z fizyki.

Program zajęć objemuje rozwiązywanie problemów z fizyki w formie wielopoziomowych zadań teoretycznych, zajęcia w pracowni fizycznej oraz indywidualne spotkania uczestników Warsztatów z pracownikami Instytutu Fizyki UJ. Pragniemy, aby zajęcia te były swego rodzaju krakowskim forum, na którym uczniowie szkół ponadpodstawowych spotykać się będą z ciekawą fizyką oraz wymieniać się spostrzeżeniami i wiedzą na temat interesujących ich problemów z fizyki.

Warsztaty z fizyki dla uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej

Wszelkie informacje pod adresem:
http://users.uj.edu.pl/~zawadzki/warsztaty_z_fizyki/

Warsztaty dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Dla uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzone jest zarówno kółko teoretyczne jak i doświadczalne. Więcej informacji (miejsce spotkań, szczegółowy plan zajęć, zadania do rozwiązania) można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/groups/kolkof/.

Jeśli masz jakieś pytania, pisz na adres kolkof@uj.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!