Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim

Biuro Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do wzięcia udziału w Mistrzostwach Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim, które zostaną rozegrane w dniu 11 stycznia 2019 r., na stoku Kaniówka w Białce Tatrzańskiej.
Do wzięcia udziału uprawnieni są studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego (w tym Collegium Medicum) oraz ich małoletnie dzieci (do lat 12).

Termin zgłoszeń: 9 stycznia 2019 roku, do godziny 12:30.

Koszt udziału: 100 zł osoba.

Uczestnik winien:

a) wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy
b) po mailowym potwierdzeniu przez BS UJ otrzymania zgłoszenia na MUJ, dokonać wpłaty gotówką lub przelewem za udział w zawodach do 5 dni od przesłania formularza zgłoszeniowego – nie później niż do dnia 9 stycznia 2019 r. w wysokości 100 zł/osoba.
c) dostarczyć do biura BS UJ oświadczenie RODO, wypełnione i czytelnie podpisane przez dodatkowo zgłoszonych w formularzu członków najbliższej rodziny z UJ/dzieci do lat 12 – oryginał.

Dane do przelewu za udział w obozie:
KU AZS UJ
AliorBank
Nr konta: 79 2490 0005 0000 4000 3210 4164
Tytułem: "MUJ 2019, imię i nazwisko".

W narciarstwie alpejskim planowane jest rozegranie dwóch punktowanych zjazdów slalomu i dwóch zjazdów slalomu giganta zaliczanych do punktacji w dwuboju.

Będą prowadzone następujące punktacje w obu dyscyplinach:
- studentek
- studentów
- pracownic
- pracowników
- dziewczynek do lat 12
- chłopców do lat 12

Zwycięzcy otrzymają okolicznościowe puchary, dyplomy i nagrody zaś wszyscy uczestnicy pamiątkowe gadżety.

Dodatkowo Organizator w ramach opłaty wstępnej zapewnia transport na trasie Kraków (odjazd z parkingu SWFiS UJ o godz. 7.00) – Białka Tatrzańska (stok Kaniówka) – Kraków, karnet narciarski na czas zawodów, udział w sobotnim Apres Ski, udział w ceremonii dekoracji zakończenia mistrzostw, koszulka zawodów.

Fotorelacja z ubiegłorocznych Mistrzostw: zobacz.

Do zobaczenia na stoku!

Plakat MUJ w narciarstwie alpejskim 2019