Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

12 grudnia - Wojciech Bełza

W dniu 12 grudnia 2022 roku o godz. 14.30 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana magistra Wojciecha Bełzy

 

Tytuł rozprawy: Morphology and properties of organic thin films deposited on semiconducting titanium dioxide

Promotor:

Prof. dr hab. Franciszek Krok

Recenzenci:

dr hab. Grażyna Antczak, prof. UWr

Uniwersytet Wrocławski  

 

dr hab. Arkadiusz Ptak, prof. PP

Politechnika Poznańska

 

Rozprawa wyłożona jest do wglądu w Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie. Wersja elektroniczna znajduje się na stronie www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie hybrydowym w sali A-1-08 oraz przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/ .

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu " UJ-WFAIS: Wojciech Bełza - Publiczna obrona pracy doktorskiej " przy pomocy kodu dostępu: 2qq5y5j

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 11 grudnia 2022 do godz. 12.00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu " UJ-WFAIS: Wojciech Bełza - Publiczna obrona pracy doktorskiej " prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.