Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

16 grudnia – Şeyma Alçiçek

W dniu 16 grudnia 2022 roku o godz. 11.00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pani magister Şeymy Alçiçek

 

Tytuł rozprawy: Zero-and Ultralow-Field NMR for Chemical and Biochemical Analysis

Promotor:

Dr hab. Szymon Pustelny, prof. UJ

Recenzenci:

Dr hab. Piotr Garbacz
Prof. Simon Duckett
Prof. Malcolm H Levitt

 

Wersja elektroniczna znajduje się na stronie https://rozprawy-doktorskie.bip.uj.edu.pl/nauki-scisle-i-przyrodnicze oraz www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie online na Platformie Microsoft Teams oraz w Sali A-1-13 Wydziału FAIS UJ. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/ .

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu" UJ-WFAIS: Seyma Alcicek - Publiczna obrona pracy doktorskiej" przy pomocy kodu dostępu: gxbemop

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 15 grudnia 2022 do godz. 12:00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu "UJ-WFAIS: Seyma Alcicek - Publiczna obrona pracy doktorskiej" prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.