Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

16 września - Karol Cieślik

W dniu 16 września 2022 roku o godz. 12.00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana magistra Karola Cieślika

Tytuł rozprawy:  Tuning electronic properties of transition metal oxides at nanoscale by means of redox processes

Promotor:         Prof. dr hab. Franciszek Krok

Recenzenci:      Prof. dr hab. Antoni Ciszewski

Dr hab. Paweł Kowalczyk, prof. UŁ

Prof. dr hab. Nika Spiridis

Wersja elektroniczna znajduje się na stronie https://rozprawy-doktorskie.bip.uj.edu.pl/nauki-scisle-i-przyrodnicze oraz www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie online na Platformie Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/ .

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu "UJ-WFAIS: Karol Cieślik - Public defense of the doctoral dissertation" przy pomocy kodu dostępu: shstc4q

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 15 września 2022 do godz. 12. 00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu " UJ-WFAIS: Karol Cieślik - Public defense of the doctoral dissertation" prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.