Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20 czerwca - Sahil Upadhyaya

W dniu 20 czerwca 2022 roku o godz. 10.00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej  Pana mgr. Sahila Upadhyaya  

Tytuł rozprawy: Systematic analysis of nuclear reactions with a neutron rich projectile on multiple targets at intermediate energies

Promotor: dr hab. Tomasz Kozik, prof. UJ

Recenzenci: dr hab. Artur Dobrowolski; dr hab. Krzysztof Pysz, prof. IFJ PAN; prof. dr hab. Wiktor Zipper   

Wersja elektroniczna znajd uje się na stronie https://rozprawy-doktorskie.bip.uj.edu.pl/nauki-scisle-i-przyrodnicze oraz www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie hybrydowym na Platformie Microsoft Teams oraz w sali G-0-19 budynku Wydziału FAIS UJ przy ul. Łojasiewicza 11 w Krakowie. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/ .

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu " UJ-WFAIS: Sahil Upadhyaya - Public defense of the doctoral dissertation" przy pomocy kodu dostępu: g5yzokk

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 19 czerwca 2022 do godz. 12. 00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu " UJ-WFAIS: Sahil Upadhyaya - Public defense of the doctoral dissertation " prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.