Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

13 czerwca - Narendra Rathod

W dniu 13 czerwca 2022 roku o godz. 12.15 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana mgr. Narendry Rathoda   

Tytuł rozprawy: Study of e+e− production in π−p collisions in HADES at GSI

Promotor: Prof. dr hab. Jerzy Smyrski  

Recenzenci: Dr hab. inż. Daniel Kikoła, prof. PW;  Dr hab. Andrzej Rybicki, prof. IFJ PAN; Dr hab. Elżbieta Stephan, prof. UŚ    

 

Wersja elektroniczna znajd uje się na stronie https://rozprawy-doktorskie.bip.uj.edu.pl/nauki-scisle-i-przyrodnicze oraz www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie hybrydowym na Platformie Microsoft Teams oraz w sali A-1-06 budynku Wydziału FAIS UJ przy ul. Łojasiewicza 11 w Krakowie. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/ .

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu " UJ-WFAIS: Narendra Rathod - Public defense of the doctoral dissertation " przy pomocy kodu dostępu: 378tkba

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl

 

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 10 czerwca 2022 do godz. 12. 00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu " UJ-WFAIS: Narendra Rathod - Public defense of the doctoral dissertation " prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.