Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

28 stycznia - Thomas Williams

W dniu 28 stycznia 2022 roku o godz. 11.00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana magistra Thomasa Williamsa

Tytuł rozprawy: Beyond the Standard Model with Noncommutative Geometry

Promotor: Dr hab. Leszek Hadasz  

Recenzenci: Prof. dr hab. Andrzej Borowiec, Prof. dr hab. Tomasz Brzezinski, Prof. dr hab. Piotr Sułkowski

Wersja elektroniczna znajduje się na stronie https://rozprawy-doktorskie.bip.uj.edu.pl/nauki-scisle-i-przyrodnicze oraz www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie hybrydowym w sali A-1-13 oraz przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/ .

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu " UJ-WFAIS: mgr Thomas Williams - Publiczna obrona pracy doktorskiej " przy pomocy kodu dostępu: kh4r7ga

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 27 stycznia 2022 do godz. 12. 00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu " UJ-WFAIS: mgr Thomas Williams - Publiczna obrona pracy doktorskiej " prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.