Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

21 stycznia - Michał Białończyk

W dniu 21 stycznia 2022 roku o godz. 11.00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana magistra Michała BIAŁOŃCZYKA

Tytuł rozprawy: Nierównowagowa dynamika kwantowych układów spinowych w pobliżu punktów krytycznych

Promotor: dr hab. Bogdan Damski

Recenzenci: prof. dr hab. Marcin Mierzejewski, Politechnika Wrocławska; dr hab. Emilia Witkowska, Instytut Fizyki PAN

Rozprawa wyłożona jest do wglądu w Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie. Wersja elektroniczna znajduje się na stronie www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie hybrydowym w sali A-1-13 oraz przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/ .

 

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu " UJ-WFAIS: mgr Michał Białończyk - Publiczna obrona pracy doktorskiej" przy pomocy kodu dostępu: 4cg6527

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 20 stycznia 2022 do godz. 12. 00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu " UJ-WFAIS: mgr Michał Białończyk - Publiczna obrona pracy doktorskiej " prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.