Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

15 października - Karthik Balasubramaniam

Przewodniczący Rady Dyscypliny Astronomia Uniwersytetu Jagiellońskiego zawiadamia, że w dniu 15 października 2021 roku o godz. 12.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Karthika Balasubramaniama.

Tytuł rozprawy: Fluorescent Iron Lines in Various Types of Radio-Loud Active Galactic Nuclei

Promotor: dr hab. Łukasz Stawarz, prof. UJ
Promotor pomicniczy: dr Volodymyr Marchenko
Recenzenci: prof. dr hab. Bożena Czerny, Centrum Fizyki Teoretycznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, dr hab. Piotr Lubiński, prof. UZ, Instytut Fizyki - Uniwersytetu Zielonogórskiego

Rozprawa wyłożona jest do wglądu w Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie. Wersja elektroniczna znajduje się na stronie www.fais.uj.edu.pl.

Obrona odbędzie się w trybie zdalnym przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl.

Język obrony: angielski.

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu „UJ-WFAIS: mgr Karthik Balasubramaniam - Publiczna obrona pracy doktorskiej” przy pomocy kodu dostępu: 6uwa8z3.

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl.

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 14 października br. do godz. 12:00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu "UJ-WFAIS: mgr Karthik Balasubramaniam - Publiczna obrona pracy doktorskiej" prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.