Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

15 października - Zbigniew Drogosz

W dniu 15 października 2021 roku o godz. 10.00 w Sali A-1-13 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana magistra Zbigniewa DROGOSZA

Tytuł rozprawy: New topological observables in the model of Causal Dynamical Triangulations on a torus

Promotor: prof. dr hab. Jerzy Jurkiewicz
Promotor pomocniczy: dr hab Jakub Gizbert-Studnicki
Recenzenci: prof. dr hab. Zdzisław Burda - Akademia Górniczo-Hutnicza, dr hab. Jerzy Matyjasek, prof. UMCS - UMCS w Lublinie

Rozprawa wyłożona jest do wglądu w Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie. Wersja elektroniczna znajduje się na stronie www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie hybrydowym także przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/.

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu "UJ-WFAIS: mgr Zbigniew Drogosz - Publiczna obrona pracy doktorskiej" przy pomocy kodu dostępu: uefzvit.

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl.

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 14 października br. do godz. 12.00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu "UJ-WFAIS: mgr Zbigniew Drogosz - Publiczna obrona pracy doktorskiej" prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.