Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

7 czerwca - Anastasia Merzlaya

W dniu 7 czerwca 2021 roku o godz. 10.15 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Anastasi Merzlaya.

Tytuł rozprawy: "Open charm measurements at the NA61/SHINE experiment at CERN SPS with the new Vertex Detector "

Promotor: dr hab. Paweł Staszel, prof. UJ
Recenzenci: prof. dr hab. Barbara Wosiek - Instytut Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie, dr hab. Krzysztof Piasecki - Uniwersytet Warszawski

Rozprawa wyłożona jest do wglądu w Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie. Wersja elektroniczna znajduje się na stronie www.fais.uj.edu.pl.

Obrona odbędzie się w trybie zdalnym przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/.

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu "UJ-WFAIS: mgr Anastasia Merzlaya - publiczna obrona pracy doktorskiej" przy pomocy kodu dostępu: dtk2zbg.

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl.

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 4 czerwca br. do godz. 12:00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu "UJ-WFAIS: mgr Anastasia Merzlaya - publiczna obrona pracy doktorskiej" prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.