Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

17-lipca - Rafał Kurleto

W dniu 17 lipca 2020 roku o godz. 11.00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana magistra Rafała Kurleto

Tytuł rozprawy: Electronic structure of strongly correlated cerium intermetallics

Promotor: dr hab. Paweł Starowicz

Recenzenci: Dr hab. Adam Pikul - Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN we Wrocławiu

Prof.dr hab. Bogdan Kowalski - Instytut Fizyki PAN w Warszawie

Rozprawa wyłożona jest do wglądu w Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie. Wersja elektroniczna znajduje się na stronie www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie zdalnym przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/ .

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu "UJ-WFAIS Publiczna obrona pracy doktorskiej: mgr Rafał Kurleto" przy pomocy kodu dostępu: gifqldh

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: nikodem.frodyma@uj.edu.pl

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: nikodem.frodyma@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej na 2 godziny przed rozpoczęciem obrony, tj. do dnia 17 lipca br. do godz. 9.00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu "UJ-WFAIS Publiczna obrona pracy doktorskiej: mgr Rafał Kurleto" prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.