Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

SeMPowisko 2024

Serdecznie zapraszamy na interdyscyplinarną, studencką konferencję naukową SeMPowisko 2024!
 
SeMPowisko to wydarzenie organizowane od 22 lat przez Koło Matematyczno - Przyrodnicze Studentów UJ. Ideą konferencji jest wymienianie się wiedzą z różnych dziedzin nauk ścisłych oraz zdobywanie doświadczenia w pracy naukowej. Studenci mają możliwość zaprezentowania wyników swoich badań i dyskusji nad nimi. Równocześnie jest to okazja do wysłuchania interesujących odczytów o szerokim zakresie tematycznym. Istotnym elementem SeMPowiska jest też integracja i miłe spędzenie czasu w studencko-naukowym gronie.
 
W poprzednich latach mieliśmy już zaszczyt gościć na naszym wydarzeniu cenionych naukowców, takich jak profesor Shigehiro Nagataki z Okinawa Institute of Science and Technology. W tym roku także kontynuujemy tę tradycję.
 
Tegoroczna konferencja jest wyjątkowa, ponieważ łączy się z obchodami 30-lecia kierunku Studiów Matematyczno-Przyrodniczych (SMP). Punktem kulminacyjnym jubileuszu będzie uroczysta gala w Auditorium Maximum UJ, podczas której wykłady gościnne wygłoszą zasłużeni absolwenci SMP. Z tego powodu zapraszamy do rejestracji również absolwentów SMP, by mogli uczestniczyć w tym zjeździe absolwentów. Udział dla tych osób jest nieodpłatny. 
 
SeMPowisko jest przede wszystkim konferencją studencką, tak więc gorąco zachęcamy do uczestnictwa (czynnego lub biernego) studentów kierunków ścisłych naszego oraz innych uniwersytetów.
Konferencja odbędzie się w dniach 18-21 kwietnia 2024. W sobotę, 20 kwietnia, będzie miała miejsce uroczysta gala jubileuszowa w Auditorium Maximum UJ. W pozostałe dni spotykać się będziemy na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Profesora Stanisława Łojasiewicza 11, 30-348 Kraków).
 
W konferencji można wziąć udział stacjonarnie lub zdalnie. Link do rejestracji,  a także szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa i prezentacji są dostępne na stronie konferencji pod adresem: https://indico.cern.ch/event/1361918/
 
Zachęcamy też do obserwowania naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/KMPSUJ 
 
Rejestracja trwa do 15 marca. W celu zgłoszenia abstraktu prosimy o uzupełnienie osobnego formularza. Uczestników stacjonarnych będzie obowiązywać opłata konferencyjna w wysokości do 30zł.
 
W razie pytań prosimy o kontakt: sempowisko2024@gmail.com
 
Raz jeszcze serdecznie zapraszamy!