Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

9 kwietnia - Anitha Ravishankar

Przewodniczący Rady Dyscypliny Astronomia Uniwersytetu Jagiellońskiego zawiadamia, że w dniu 9 kwietnia 2021 roku o godz. 15:00 rozpocznie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anithy Ravishankar.

Tytuł rozprawy: "Study of coronal mass ejections (CMEs) using STEREO and SOHO observations"

Promotor: dr hab. Grzegorz Michałek, prof. UJ
Recenzenci: prof. dr hab. Krzysztof Murawski, prof. dr hab. Michał Tomczak, dr hab. prof. U.Wr. Arkadiusz Berlicki

Rozprawa wyłożona jest do wglądu w Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie. Wersja elektroniczna znajduje się na stronie https://rozprawy-doktorskie.bip.uj.edu.pl/astronomia.

Obrona odbędzie się w trybie zdalnym przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/.

Język obrony: angielski

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu UJ-WFAIS: mgr Anita Ravishankar - publiczna obrona pracy doktorskiej przy pomocy kodu dostępu: 7gk7sgw.

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl.

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 8 kwietnia br. do godz. 15:00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu "UJ-WFAIS: mgr Anita Ravishankar - publiczna obrona pracy doktorskiej" prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.