Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

21 grudnia - Dominik Suszalski

W dniu 21 grudnia 2020 roku o godz. 10:30 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana magistra Dominika SUSZALSKIEGO.                 

Tytuł rozprawy: Relativistic charge and energy transport phenomena in graphene nanostructures

Promotor: prof. dr hab. Adam Rycerz
Promotor pomocniczy: dr Grzegorz Rut
Recenzenci: prof. dr hab. Maciej Maśka - Politechnika Wrocławska, prof. dr hab. inż. Bartłomiej Szafran - Akademia Górniczo-Hutnicza

Rozprawa wyłożona jest do wglądu w Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie. Wersja elektroniczna znajduje się na stronie www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie zdalnym przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/.

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu UJ-WFAIS: mgr Dominik Suszalski - publiczna obrona pracy doktorskiej przy pomocy kodu dostępu: dx5kxyk

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl.

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 18 grudnia br. do godz. 16:00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu "UJ-WFAIS: mgr Dominik Suszalski - publiczna obrona pracy doktorskiej" prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.