Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

30 września - Magdalena Giergiel

W dniu 30 września 2022 roku o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Giergiel.

Tytuł rozprawy: "The study of endothelial cells by means of atomic force microscopy"

Promotor: prof. dr hab. Jerzy Konior

Recenzenci:

prof. dr hab. Wiesław Gruszecki, UMCS w Lublinie

prof. dr hab. Wiesław Nowak, UMK w Toruniu

 

Rozprawa wyłożona jest do wglądu w Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie. Wersja elektroniczna znajduje się na stronie www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie hybrydowym w sali A-1-13 oraz przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/.

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu "UJ-WFAIS: Magdalena Giergiel - Publiczna obrona pracy doktorskiej" przy pomocy kodu dostępu: cc47wzb

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 29 września 2022 do godz. 12. 00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu " U UJ-WFAIS: Magdalena Giergiel - Publiczna obrona pracy doktorskiej" prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.