Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

20 listopada - Daniel Dziob

W dniu 20 listopada 2020 roku o godz. 11:30 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana magistra Daniela DZIOBA                   

Tytuł rozprawy: Researching innovative strategies for enhancement of understanding and motivation in science

Promotor: prof. dr Mojca Čepič
Promotor pomocniczy: dr Dagmara Sokołowska
Recenzenci: prof. dr hab. Andrzej Majhofer - Uniwersytet Warszawski, prof. Matjaž Perc - University of Maribor

Rozprawa wyłożona jest do wglądu w Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie. Wersja elektroniczna znajduje się na stronie www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie zdalnym przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/.

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu UJ-WFAIS: mgr Daniel Dziob - publiczna obrona pracy doktorskiej przy pomocy kodu dostępu: 9ua246v

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl.

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 19 listopada br. do godz. 15:00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu UJ-WFAIS: mgr Daniel Dziob - publiczna obrona pracy doktorskiej prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.