Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

Wirusoodporne kierunki studiów - konferencja online

Fundacja Edukacyjna Perspektywy, organizator kampanii „Dziewczyny do ścisłych!”, „Dziewczyny na Politechniki!”, zaprasza na wirtualny Dzień Otwarty Dla Dziewczyn, który odbędzie się 23 kwietnia br. pod zainspirowanym aktualną sytuacją na świecie hasłem Wirusoodporne kierunki studiów.

W trakcie tej bezpłatnej konferencji online licealiści będą mogli wziąć udział w sesji doradczej o zawodach przyszłości, prezentacji i konsultacji konkretnych kierunków ze studentkami i ekspertami z firm hi-tech oraz przedstawicielami uczelni, a także w prezentacji uczelni w części targowej platformy.

Trudna sytuacja, w jakiej znalazły się rożne branże na całym świecie, zmusza nas do zastanowienia się, jaki zawód wybrać, aby mimo kryzysu gospodarki, zapewnić sobie bezpieczną przyszłość i stabilną pracę. Uczniowie stojący przed wyborem dalszej ścieżki edukacji, powinni zadać sobie pytanie, jaki kierunek studiów umożliwi im nie tylko zdobycie dobrze płatnej pracy, ale również dzięki uzyskanemu wykształceniu pozwoli zmieniać świat.

Wirusoodporne kierunki studiów to kierunki, które w przyszłości pozwolą na pracę w zawodach kluczowych dla biznesu i gospodarki. Pozwalają studentom na zdobycie specjalistycznej wiedzy, przygotowując ich na wejście na rynek pracy, ponadto kształtują tzw. kompetencje transferowe – umiejętności, które można wykorzystać w różnych zawodach i branżach. Rynek pracy w dobie 4. rewolucji industrialnej bardzo szybko się zmienia. Warto pamiętać, że obecnie jeden kierunek daje wiele możliwości ścieżek zawodowych.

Wszelki wątpliwości rozwiejemy już 23 kwietnia pod adresem: http://www.dziewczynynapolitechniki.pl/online/.

Wirusoodporne kierunki studiów