Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Oferty Pracy

Konkurs na stanowisko Adiunkta w ramach projektu SONATA-BIS 11 pt. "Precyzyjne pomiary korelacji w rozpadzie beta neutronu - poszukiwanie fizyki poza Modelem Standardowym”

16.08.2023
więcej o Konkurs na stanowisko Adiunkta w ramach projektu SONATA-BIS 11 pt. "Precyzyjne pomiary korelacji w rozpadzie beta neutronu - poszukiwanie fizyki poza Modelem Standardowym”

Konkurs na stanowisko Adiunkta w ramach projektu OPUS 22 pt. „Rozwój radioznaczników emitujących trzy fotony do obrazowania pozytonium”

03.08.2023
więcej o Konkurs na stanowisko Adiunkta w ramach projektu OPUS 22 pt. „Rozwój radioznaczników emitujących trzy fotony do obrazowania pozytonium”

Konkurs na stanowisko profesora w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Obserwatorium Astronomicznym na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ (umowa na zastępstwo)

31.07.2023
więcej o Konkurs na stanowisko profesora w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Obserwatorium Astronomicznym na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ (umowa na zastępstwo)

Konkurs na stanowisko Adiunkta w projekcie MAESTRO-13 pt. „Jagiellońska Pozytonowa Emisyjna Tomografia na całe ciało - rozwój biomarkerów obrazowych”

31.07.2023
więcej o Konkurs na stanowisko Adiunkta w projekcie MAESTRO-13 pt. „Jagiellońska Pozytonowa Emisyjna Tomografia na całe ciało - rozwój biomarkerów obrazowych”

Stanowisko doktorant/ka-stypendysta/ka w projekcie finansowanym ze środków NCN, w ramach OPUS 24 na 12 miesięcy

26.07.2023
więcej o Stanowisko doktorant/ka-stypendysta/ka w projekcie finansowanym ze środków NCN, w ramach OPUS 24 na 12 miesięcy