Etnokalendarz na czerwiec: SMAK i WĘCH

Muzeum Etnograficzne w Krakowie we współpracy z Wydziałem Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ zaprasza na ostatnie w tym sezonie warsztaty z cyklu "Etnokalendarz", które odbędą się 13 i 14 czerwca 2015 r. w Muzeum Etnograficznym przy Placu Wolnica 1.

Czerwcowe spotkanie poświęcone będzie zagadnieniu smaku i węchu. Zastanowimy się, ile smaków rozpoznaje język oraz czy nos czuje smak. Przywołamy zapachy i smaki kuchni z różnych stron świata. Sprawdzimy jak wspomnienia wiążą się z zapachami. Na koniec stworzymy obrazy do zjedzenia.

Patron medialny wydarzenia:
Radio Bajka / miastodzieci.pl / Krakow POST / Local-Life / e-krakow  / Bliżej Przedszkola

Termin:
sobota, godz. 13.00 - 16.00 (ostatnie wejście o godz. 15.00)
niedziela, godz. 11.00 - 14.30 (ostatnie wejście o godz. 13.30)

Informacje praktyczne:
Brak wcześniejszej rezerwacji. Warsztaty prowadzone są do wyczerpania materiałów.

Koszt:
bilet indywidualny: 10 zł, bilet rodzinny (dwie osoby dorosłe + dziecko lub dwoje dzieci + osoba dorosła): 20 zł, każda następna osoba dopłaca 10 zł.
Płatność tylko gotówką.
Honorujemy:
Karta Dużej Rodziny – 30% zniżki
KKR i KKR3+ - bilet 3+ w cenie 20 zł

Adres:
Muzeum Etnograficzne im. S. Udzieli
Plac Wolnica 1, Kraków

Kontakt:
Anna Grajewska, e-mail: grajewska@etnomuzeum.eu lub (12) 430 18 27

Partner:
Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego

Opiekun merytoryczny: