Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

10 stycznia – Łukasz Bodek

10 stycznia 2023 roku o godz. 13.30 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana magistra Łukasza Bodka

 

Tytuł rozprawy: Adsorpcja barwników organicznych na powierzchniach rutylu i anatazu

Promotor:                        Dr hab. Bartosz Such, prof. UJ

Recenzenci:                        

Prof. dr hab. Ryszard Czajka

Politechnika Poznańska

Prof. dr hab. Marek Nowicki

Uniwersytet Wrocławski

Rozprawa wyłożona jest do wglądu w Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy Al. Mickiewicza 22 w Krakowie. Wersja elektroniczna znajduje się na stronie www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie hybrydowym w sali A-1-03 oraz przy pomocy aplikacji Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/ . .

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu „UJ-WFAIS: mgr Łukasz Bodek - Publiczna obrona pracy doktorskiej " przy pomocy kodu dostępu: irhw6c6
W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 9 stycznia 2023 do godz. 12. 00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu " UJ-WFAIS: mgr Łukasz Bodek - Publiczna obrona pracy doktorskiej " prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl