Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

19 grudnia - Anjali Aggarwal

W dniu 19 grudnia 2022 roku o godz. 11.00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pani magister Anjali Aggarwal

 

Tytuł rozprawy: Methods to control systematic uncertainties in search of EDM in storage ring

Promotor:

Prof. dr hab. Andrzej Magiera

Recenzenci:

Dr hab. Adam Kozela

Prof. dr hab. Tomasz Matulewicz

Dr hab. Elżbieta Stephan, prof. UŚ

 

Wersja elektroniczna znajduje się na stronie https://rozprawy-doktorskie.bip.uj.edu.pl/nauki-scisle-i-przyrodnicze oraz www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie online na Platformie Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/ .

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu " UJ-WFAIS: Anjali Aggarwal - Public defense of the doctoral dissertation" przy pomocy kodu dostępu: f2t44o5

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 18 grudnia 2022 do godz. 12. 00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu "UJ-WFAIS: Anjali Aggarwal - Public defense of the doctoral dissertation" prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.