Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

8 lipca - Karol Capała

W dniu 8 lipca 2022 roku o godz. 12.00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej Pana magistra Karola CAPAŁY

Tytuł rozprawy: Anomalous Stochastic Dynamics in the Underdamped Regime

Promotor:  prof. dr hab. Bartłomiej Dybiec

Recenzenci: prof. dr hab. inż. Adam Gadomski; prof. dr hab. Tadeusz Kosztołowicz, dr hab. Jakub Spiechowicz, prof. UŚ

 

Wersja elektroniczna znajduje się na stronie https://rozprawy-doktorskie.bip.uj.edu.pl/nauki-scisle-i-przyrodnicze oraz www.fais.uj.edu.pl. Obrona odbędzie się w trybie online na Platformie Microsoft Teams. Informacje o instalacji oraz użytkowaniu Microsoft Teams można znaleźć na stronie internetowej https://dis.uj.edu.pl/ .

Osoby chcące uczestniczyć w publicznej obronie i posiadające konto pocztowe w domenie "uj.edu.pl" (a tym samym dostęp do organizacji UJ w Microsoft Teams) mogą dołączyć do stworzonego w tym celu zespołu "UJ-WFAIS: Karol Capała - Publiczna obrona pracy doktorskiej" przy pomocy kodu dostępu: 7jp7nbc

W tym celu należy w aplikacji Microsoft Teams wybrać zakładkę "Zespoły" a następnie "Wszystkie zespoły" -> "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy" -> "Dołącz do zespołu wpisując kod" i podać powyższy kod dostępu.

W razie problemów z dołączeniem do zespołu, prosimy o kontakt pod adresem: obrony.fais@uj.edu.pl

Osoby nieposiadające konta pocztowego w domenie "uj.edu.pl" i chcące dołączyć do obrony są proszone o wysłanie wiadomości na adres: obrony.fais@uj.edu.pl w celu uzyskania dostępu najpóźniej do dnia 7 lipca 2022 do godz. 12. 00. Po uzyskaniu dostępu do zespołu "UJ-WFAIS: Karol Capała - Publiczna obrona pracy doktorskiej" prosimy wejść na kanał "Ogólny", na którym odbędzie się obrona. Obsługa techniczna będzie dostępna na tym kanale na godzinę przed rozpoczęciem obrony, aby umożliwić sprawdzenie stabilności połączenia.