Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Zapraszamy na Małopolską Noc Naukowców

 

 

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Małopolskiej Nocy Naukowców, która odbędzie się 27 września 2019 r. Wydarzenie to jest  niepowtarzalną okazją, aby zobaczyć czym zajmują się nasi naukowcy oraz wziąć udział w pzygotowanych przez nas atrakcjach naukowych. 

Wszystkich, którzy odwiedzą nasz Wydział zapraszamy do wysłuchania wykładów popularnonaukowych, zwiedzania naszych laboratoriów oraz uczestnictwa w interaktywnych pokazach z zakresu fizyki i informatyki. Dla najmłodszych przygotowaliśmy warsztaty, podczas których przedstawimy i wyjaśnimy zjawiska fizyczne zachodzące wokół nas. Starsi uczestnicy będą mogli wziąć udział w turnieju fizycznym oraz samodzielnie wykonać konstrukcje z makaronu, czy też mikroskop z klocków. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest tutaj.

Uwaga! Przypominamy, że uczestnictwo w wykładach, warsztatach, interaktywnych pokazach oraz zwiedzaniu laboratoriów objęte jest obowiązkową rejestracją, która rozpocznie się 18 września 2019 r. o godzinie 9:00 (link do formularza rejestracyjnego zostanie podany w późniejszym czasie).

Zachęcamy również do zapoznania się z Regulaminem Małopolskiej Nocy Naukowców 2019.